Візитка школи

Якісний склад педагогічних працівників у 2022-2023 н.р.

Педагогічних працівників -4

Спеціалісти - 4

У філії навчається і виховується 16 дітей:

У дитячому садочку 9 дітей

Початкова школа 3 учні  - 2клас.

Базова школа 4 учні - 7 клас – 3 учні, 8клас - 1учень

Колектив філії працює над науково-методичною проблемою:

 

«Створення освітнього середовища на основі національно-патріотичного виховання в умовах сільської школи»

Історія Киданівської  школи

   Киданівська школа була побудована в 1911 році. До 1920 року в школі було тільки 4 класи. В кожному класі навчалося 25 – 26 учнів. Це була початкова школа.

  У 1930 році школа стала семирічною. У 1920 – 1930 роках в школі працювали такі вчителі : Деньга Лакерія Никівна, Кравченко Сафрон Григорович, Собовий Сафрон Іванович, Шокало Андрій Омелянович, Григорець Марія Терентівна, Гагач Наум Остапович.

   Завідуючим школи до 30 –х років був Кравченко Сафрон Григорович, а після нього до 33 р. Був Гагач Наум Остапович, а потім Процан Пилип Кузьмович, який працював до 1939 року. В 1939 році його було призвано в ряди Радянської Армії. Після нього завідував школою Німак Петро Григорович.

   Школа розміщувалась в кількох приміщеннях. В одному приміщенні, яке було побудоване в 1911 році, було три класи і учительська. Два класи перегороджувала деревяна стіна, яка розсувалася, при цьому утворюючи один простий клас де проводили різні свята.

   Друге приміщення школи було через дорогу, це була попівська хата (піп Яворський). Тут навчалися молодші класи. Третє приміщення було побудоване в 60 –х роках.

    У період Великої Вітчизняної війни школа майже не працювала. Під час війни в приміщенні школи був розміщений медсанбат.

   В 1965 році в школі навчалося 262 учні. Директором був Василенко Микола Васильович. Дітей в школі було багато, тому навчалося в дві зміни. ( Після війни).

   Світла в школі не було, писали при гасницях. У кожного учня була своя чорнильниця. Додому їх не брали, вони зберігалися в школі, після уроків черговий учень відносив їх до учительської.

   Класи отоплювалися дровами (в кожному класі були груби)

   1982 рік – це останній рік навчання в старій школі. На той час директором був Хільський Анатолій Іванович, завучем – Куреня Володимир Макарович.

    В школі проводили різні вечори відпочинку, зустрічі з передовими механізаторами. Кожного року дітей возили в Київ на Новий рік.

   Учні приймали активну участь в збиранні макулатури, за що їх нагороджували різними подарунками та поїздками на екскурсії.

   У 50-х роках в школі була своя кролеферма. Тоді директором був Василенко М.В.

Також в школі був свій кінь; шкільний садок та майстерня.

  У 1982 році почали будувати нову школу. Весь колектив та учні приймали участь у будівництві. І от 1983 року 1 вересня відкрила свої двері нова школа.  Це прекрасне двоповерхове приміщення. Великі світлі класи, обладнаний спортзал, нові парти, столи.  У 2002  школу реорганізовано в НВК.

   В новій школі, один рік, директором працювала Лелеко Р. І. Потім стала директором Фесенко Л.В.

3 1993 року по 2013 рік директором працював Іващенко В.О. 

 

З 2013 року школу очолює Моха О.О.

З 2021 Киданівський НВК реорганізовано в Киданівську філію Богуславського академічного ліцею № 1. Завідувач філії - Моха О.О.