Перше ЗНО вже позаду, а це означає, що вступна кампанія все ближче.
Для тих, хто немає часу розбиратися з процедурою вступу, боїться зробити помилку при заповненні документів або має сумніви щодо того, куди хоче вступати, ZNOUA підготували нову послугу – “Консультація абітурієнтів”.
Спеціалісти подбають про все:
🖌допоможуть з вибором університету та спеціальності;
🖌перевірять усі необхідні документи;
🖌прорахують імовірності вступу за обраними спеціальностями;
🖌створять електронний кабінет вступника;
🖌подадуть документи;
🖌виставлять пріоритети.
А також дадуть відповіді на всі питання, що вас хвилюють.
Переходьте за посиланням, аби дізнатися детальніше! https://bit.ly/3c1WpgX
З 2008 року рівень корупції під час вступу до університетів суттєво знизився. Усе це сталося завдяки введенню ЗНО. Саме зовнішнє незалежне оцінювання дозволяє нашим дітям вірити у свої сили та знання, бачити їхню цінність. Прозорий конкурс змінив правила гри.
Компанію ZNOUA заснували саме для дітей, які хочуть покращити свої знання та вступити до омріяного ЗВО. Для цього в компанію набрали молодих вчителів, які самі склали ЗНО мінімум на 195 балів. А для ефективного засвоєння знань компанія друкує власні посібники, щоб учень готувався саме до ЗНО, а не витрачав час на зайву інформацію.
Ви хочете скласти ЗНО на високий бал і вступити до університету? Тоді звертайтеся до ZNOUA, усі деталі тут: http://bit.ly/2P0scWZ
До речі, у ZNOUA найбільший освітній YouTube-канал в Україні. Підписуйтесь за посиланням: http://bit.ly/33meKxQ
Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.
Рішення ухвалено у зв’язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів від 25 березня 2020 року №338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації".
Відповідно до абзацу другого частини п’ятої статті 17 Закону України "Про повну загальну середню освіту", кожен учень має пройти державну підсумкову атестацію за кожний рівень повної загальної середньої освіти з державної мови, математики та інших предметів, визначених центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, крім випадків, визначених законодавством.
Пунктом 6 розділу IV Порядку проведення ДПА встановлено, що здобувачі освіти, які проживають у зоні надзвичайної ситуації природного та техногенного походження, звільняються від атестації за рішенням МОН або місцевих органів управління освітою. Відповідно до пункту 9 розділу IV зазначеного Порядку, здобувачам освіти, звільненим від атестації, у відповідному документі про освіту робиться запис "звільнений(а)".
Відповідно до позицій 32 та 33 розділу ІІ Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, перевищення порогового рівня захворюваності людей на грип, гострі респіраторні вірусні захворювання удвічі і більше разів протягом періоду понад 2 тижні у двох та більше адміністративних районах області (Автономна Республіка Крим, міста Київ та Севастополь), містах або в цілому по країні, інфекційні захворювання людей невиявленої етіології віднесено до надзвичайних ситуацій природного характеру.
Зважаючи на це, МОН звільнило від проходження державної підсумкової атестації здобувачів закладів загальної середньої освіти 4-х і 9-х класів у 2020/2021 навчальному році.
У відповідному документі про освіту учнів, звільнених від ДПА, необхідно зробити запис "звільнений(а)".
Таке рішення сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19.
Рішення набуде чинності у день його публікації в "Офіційному віснику України".
❗️Нововедедення для учасників пробного ЗНО❗️
Учні, які здаватимуть ЗНО-2021 тепер зможуть скласти «наживо» лише одне пробне тестування. Це є нововведенням, адже раніше учасники іспиту складали очно два тестування.
Проте не варто засмучуватись: всі інші тести можна пройти вдома. Після пробного очного іспиту, в е-кабінеті зареєстрованого учня з'являться лінки на тестові зошити й бланки відповідей з усіх навчальних предметів.
Таким чином, у пункті тестування учасник «відчує» процедуру, а вдома перевірить, наскільки добре опанував програму з інших предметів.
Нагадаємо, що реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться 5 січня 2020 року й триватиме до 19 січня.